Hlavní navigace

Naučte se principy moderního a praktického JavaScriptu (školení)

24. 6. 2020

Sdílet

JavaScript

JavaScript už dávno neslouží jen k psaní jednoduchých skriptů na webových stránkách. Je to moderní a flexibilní jazyk, jež vyniká velkou svobodou ve stylu programování a návrhu aplikace. To je paradoxně i jeho největší problém a důvod špatné pověsti – právě proto je dobré znát všechna jeho specifika, přednosti, ale i slabiny. Více můžete zjistit na našem odborném školení Moderní JavaScript, které se uskuteční 29. června v Praze.

JavaScript je pověstný rozmanitostí možných řešení i rychlostí, jakou vznikají nové postupy a technologie. Zorientovat se v takovém prostředí a vyvarovat se unáhlených rozhodnutí, je nelehký úkol i pro zkušené programátory, natož pro nováčky, kteří mnohdy tápou nad tím, jaký postup nebo framework zvolit. Cílem navazujícího školení Praktický JavaScript je ukázat, jak se ve světě JavaScriptu neztratit. Druhé školení probíhá 30. června také v Praze.

Při zakoupení obou školení v dvoudenním balíčku vám nabízíme akční cenu 10 600 Kč bez daně. Školí Adam Havel. Školení je prezenční, školicí místnost je pravidelně čištěna ozónem.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.