Hlavní navigace

OpenSolaris Developer Conference 2008

14. 5. 2008

Sdílet

Druhý ročník OpenSolaris Developer Conference 2008 (OSDevCon 2008) se koná v prostorách Masarykovy koleje, Praha 6, ve dnech 25. až 27. června 2008. OSDevCon 2008 je mezinárodní konference pro všechny, kteří používají operační systém OpenSolaris. Program konference přinese řadu přednášek o technologiích, které OpenSolaris obsahuje a o vývoji a ladění programů pod tímto operačním systémem.

Přednášejícími jsou lidé z různých koutů světa, kteří mají s OpenSolarisem bohaté zkušenosti. Všechny přednášky se budou konat v anglickém jazyce. Konferenci pořádá České sdružení uživatelů OpenSolarisu CZOSUG a German Unix Users Group (GUUG). Hlavními sponzory jsou společnosti Sun, Intel a združení GUUG. Mediálními partnery jsou společnosti Stickfish, vydavatelství CCB a Společnost pro výzkum a podporu OpenSource. Více informací se dozvíte na www.OSDevCon.org.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.