Hlavní navigace

Vlákno názorů ke zprávičce Opera 14 pro Android: nové rozhraní a WebKit pod kapotou od fahacz - Aktualizace mě samovolně přepadla na cestách, nová opera...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 5. 2013 21:14

  fahacz (neregistrovaný)

  Aktualizace mě samovolně přepadla na cestách, nová opera mě vyděsila svoji úděsnou rychlostí, jsem v tom sám nebo to máte stejně?

 • 21. 5. 2013 23:01

  Pierun2 (neregistrovaný)

  no funguje mi to také jak šnek. A odkliknou nějaký odkaz jak v dřívější verzi je skoro nemožné

 • 22. 5. 2013 7:55

  Yorik (neregistrovaný)

  Nejsi v tom sám.

  Neuvěřitelně pomalé - HTC Evo 3D si nemyslím, že je zrovna drak, ale stará tam chodila bez nejmenších problémů.

  Panely: Původně byl trochu problém, když jich bylo otevřeno přes cca 20, že se na ně špatně trefovalo. To je teď „vyřešené“, protože vidíte jen 3 najednou. Takže při více panelech se v tom prostě ztratíte ať chcete, nebo ne. Navíc se panelům nepřednačítají miniatury, takže když otevřete více panelů, tak než do nich vstoupíte, náhled je prostě šedivá plocha – vůbec netušíte, co tam je. A nový panel se otevírá né na konci, ale za aktuálním (proboha, proč?).

  Off-road mód jsem vyzkoušel, stránku z osla.cz to nenačetlo vůbec (jen barevné čtverečky), takže jsem ho zase vypnul – jaký byl záměr tvůrce netuším, ale nepovedl se.

  Zvětšování textu někde nefunguje v mobilní verzi, vyřeší to přepnutí zobrazení „pro počítač“ - jako pokrok mi to ale tak úplně nepřijde.

  Zarovnávání textu dle zvětšení je kapitola samo pro sebe, nadpisy to hází do textu a zarovnání trvá neuvěřitelně dlouho.

  Stránky uložené pro off-line prohlížení se už nezobrazují jako seznam, ale jako ikony (3 vedle sebe), takže na pojmenování už není celý řádek, ale cca 13 znaků! Což dá stěží na jméno stránky, co je to za článek se tam už nevejde ani omylem.

  Pokud bych mohl něco doporučit, tak jestli ještě nemáte 14cku staženou, vypněte aktualizace a počkejte, „až“ a „jestli vůbec“ to uvedou do použitelného stavu. Já už novou verzi bohužel mám, takže se po více jak roce a půl spokojeného užívání opery poohlížím po jiném prohlížeči.