20. 8. 2010 12:08
Tak nevim. Chtel jsem se kouknout na ten Picnic a vidim akorat bilou stranku. Ze bych si ty fotky mel editovat fixami na monitoru?
20. 8. 2010 13:05
U mě to vypadá stejně. Naštěstí tu mám Gimp, který funguje a nainstalovaný byl jedním příkazem.