Hlavní navigace

Postavte webový projekt tak, abyste ho nemuseli za měsíc přepisovat

29. 3. 2012

Sdílet

Přijďte na další seminář na téma: Postavte webový projekt tak, abyste ho nemuseli za měsíc přepisovat.

Co bude obsahem?

Stručný úvod do webové technologie Apache Wicket postavené na Javě. Seminář vás seznámí se základními výhodami i omezeními této technologie. Zhodnotíme vhodnost užití pro různé typy projektů i ve srovnání s jinými technologiemi.

Dozvíte se o základních kritických místech používání technologie Apache Wicket, kterým byste se měli vyvarovat, aby váš projekt postavený na Wicketu byl úspěšně dotažen do konce, bez nutnosti projekt v půlce přepsat či dokonce smazat.

Potřebné znalosti:

Seminář je vhodný jak pro programátory zajímající se o tuto technologii, tak pro projektové manažery bez znalosti programovacího jazyka Java.

Abstrakt:

Přehled technologie Apache Wicket pojednává o vzniku Wicketu, říká, co Wicket umí a co neumí, zaměřuje se na účely užití, respektive výhody a nevýhody této technologie a její srovnání s jinými technologiemi. Doplňujícím tématem je rozšiřitelnost Wicketu a spojení Wicketu s dalšími technologiemi a rovněž malá reálná ukázka psaní aplikace ve Wicketu.

Celá akce se bude konat dne 5. dubna 2012 (čtvrtek) v prostorách ČVUT v Praze, Technická 2, 3. patro, posluchárna číslo 309/310.

Začátek v 17.00 h, předpokládaný konec v 19.00 h

Hlásit se můžete na Srazy.info.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na hr@etnetera.cz.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky