Hlavní navigace

Recenze distribuce Linux Mint

9. 3. 2007

Sdílet

Na Linux.com si můžete přečíst recenzi distribuce Linux Mint. Distribuce je odvozena od Ubuntu a je z 98% stejná. Výrazný rozdíl je v tom, že podporuje hned po instalaci multimédia Flash 9, Windows Media, DVD a MP3. Nová verze této distribuce vychází každé 2 měsíce.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 3. 2007 10:28

  anonymní
  tajty veci jako xyz-buntu jsem nikdy nastesti nepouzil, ale to je to takovy vrchol blaha, ze kvuli prehravani videii vydaji dalsi distro? Jakoze stejna demence mi pripada to kbuntu, ubuntu,xbuntu,....
  Zachvilku budou distra odvozeny podle toho, jestli budou pouzivat xterm, Eterm, Konsole, ....
 • 9. 3. 2007 10:37

  Quimby (neregistrovaný)
  Klidek. Pokud by to lidi nepouzivali, tak se to neudrzi. A pokud to lidi chteji a libi se jim to tak at to pouzivaji. A nikdo te nenuti k tomu aby si to pozival prave ty.
 • 9. 3. 2007 11:47

  anonymní
  už se to tu psal u satanské verze ubuntu, ale přesně tyhle reakce čekám kdykoliv bude článek s podobnou tématikou. není to sakra jedno? pro někoho je dostat xfce neko KDE do ubuntu prostě problém, a pokud mu nesedí gnome tak se na linux vykašle.vidí z xubuntu obrázky + menší nároky na stroj, zkusí ho a třeba u něj zůstane.a teď mluvím o člověku, který např. si dal linux do firmy a chce jej využívat jenom se softem co už v distru je (surfování,psaní,pošta).
 • 8. 1. 2008 11:37

  Aw (neregistrovaný)
  Súhlasím, veľa ľudí má záujem o Linux a nevedia ako nato. Priznám sa, že niekedy vôbec nechápem zmysel týchto diskusií, na jednej strane stále niekto kňučí že Linux je málo rozšírený, a na druhej strane keď niekto spraví distro, ktoré to tým ľuďom uľahčí tak je hneď niektorými "géniami" zatracované.... fakt niekedy nechápem čo poniektorí chcú..

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Pavel Chalupa je redaktorem zpráviček a příležitostným pisatelem článků na Root.cz.