28. 5. 2026 13:49
"S tím se v jazyce C potýkáme. Proto ho nemáme rádi."
Kdyby ho slyšel Linus 🤣
28. 5. 2026 16:08
Linus má rád C?
28. 5. 2026 19:00
Ano.
28. 5. 2026 19:20
asi ano ked v nom zacal pisat, pise a aj bude pisat svoj zivotny projekt :)
29. 5. 2026 9:56
Děláte, jako by měl v devadesátkách víc možností.
29. 5. 2026 10:44
Jsem rád, že někdo pochopil smysl otázky. C podle mě byla pragmatická volba v daném čase, ale ten už je pryč.