Hlavní navigace

SAP poběží na platformě Red Hat Enterprise Linux

1. 8. 2007

Sdílet

Společnost SAP oznámila, že nově certifikovala platformu SAP NetWeaver na pokročilé platformě Red Hat Enterprise Linux. Aplikace SAP tedy lze použít na platformě Red Hat. Osvědčení SAP zajistí splnění všech kritérií, které jsou nutné k plné součinnosti všech modulů SAP NetWeaver a řešení Red Hat.

V nabídce je kompletní řešení integrace Red Hat Global File System (GFS), Cluster Suite, SELinux a další technologie pro bezpečnost, sklady a dostupnost. Technologie virtualizace obsažené v platformě Red Hat byly úspěšně testovány týmem SAP a mohou být použity v provozu po uvolnění řešení SAP v prostředí Linux během letošního roku.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 8. 2007 0:06

  zelo (neregistrovaný)
  no veget isto ma aj zacne zaujimat SAP kedze na MS platforme je podla mna nezazivny
 • 2. 8. 2007 12:42

  Pichi
  SAP na Linuxu nepoběží, běží tam totiž už dávno. Někomu zjevně dělá problém přeložit PR zprávu o tom, že RHEL dostal certifikaci pro SAP.
 • 2. 8. 2007 14:21

  anonymní
  presne tak, navic SAP je nad operacnim systemem RH vyvijen, nova funkcionalita je nejdrive dostupna pro RH a Suse Linux a az pak se portuje pro komercni UNIXy a Windows, aktualni seznam podporovanych platforem je https://service.sap.com/pam

Byl pro vás článek přínosný?