Hlavní navigace

SeaMonkey 2.53.8 přidává podporu Libera.chat a opravuje chyby

30. 6. 2021

Sdílet

SeaMonkey

Nová verze SeaMonkey 2.53.8 je dílčí aktualizací řady 2.53, žádná zásadní nová funkcionalita nebyla implementována. S ohledem na situaci kolem IRC sítě Freenode potěší oficiální podpora nástupnické sítě Libera.chat.

Dále tvůrci opravili některé chyby týkající se například pomalého běhu programu, podpory from= při otevírání okna s novým emailem, opravy označení více zpráv jako přečtených/nepřečtených, opravy aktualizace dostupných sítí v ChatZille či přepnutí výchozího portu pro IRC přes TLS/SSL na 6697 atd. SeaMoneky 2.53.8 rovnou obsahuje rozšíření ChatZilla, DOM Inspector a Lightning.

Zapnuty jsou automatické aktualizace z opředchozích verzí řady 2.53, nicméně v případě problémů či přechodu z nějaké nižší verze je doporučeno stáhnout instalátor a provést aktualizaci ručně. SeaMonkey 2.53.8 je k dispozici ve 23 jazycích a pro Windows, macOS a Linux. K dispozici je kompletní přehled novinek.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Příznivec open-source rád píšící i o ne-IT tématech. Odpůrce softwarových patentů a omezování občanských svobod ve prospěch korporací.