Odpovídáte na názor k článku Soudce ve dvou případech rozhodl, že umělá inteligence není člověk. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.
> Pokud mi někdo ukradne odemčené auto a někoho s ním zabije, proč by měli postihovat mě?
Protože bylo odemčené? Zamknout auto nic nestojí a zastaví to ty nejtupější a nejneschopnější lumpy. Třeba jako smažky, kterým už je všechno jedno.
Kašlat na zamykání auta samozřejmě není zabití, ale v pořádku to taky není.