Hlavní navigace

Spuštěno CfP pro konferenci LinuxDays

30. 5. 2012

Sdílet

V říjnu bude v Praze několik konferencí spojených do jedné a dnes všechny spustily CfP. Jak už jsme před časem informovali, o víkendu 20. – 21. října se v Praze uskuteční hned několik konferencí najednou. Bude zde nově vzniklá česká konference LinuxDays, která chce nahradit zemřelé LinuxExpo. Bude zde openSUSE Conference spojená se SUSE Labs konferencí, a také první ročník Gentoo miniconference.

Dnes všechny tyto konference odstartovaly CfP. Ode dneška tedy můžete zasílat náměty na přednášky, workshopy či diskuze. Každá z konferencí má oddělené CfP, ale organizátoři budou ve výsledku výběr přednášek koordinovat a i na finálním programu se bude spolupracovat. Může se tedy klidně stát, že přednáška zaslaná do jedné konference zkončí zařazená do jiné, bude-li se tam tématicky více hodit. CfP najdete na stránkách jednotlivých konferencí na které se můžete dostat i ze společného rozcestníku.

Jaké jsou důležité termíny? Pro LinuxDays končí CfP 24. června. Pro openSUSE Conference je deadline 31. července a pro Gentoo miniconf 1. srpna. Pokud tedy chcete něco zajímavého přednášet na LinuxDays, měli byste si s návrhy na přednášky pospíšit.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.