Hlavní navigace

Synology USB Station 2 vyhrává...

12. 12. 2011

Sdílet

Minulý týden jsme vyhlásili soutěž o síťovou USB stanici od společnosti Synology. Celkem se zúčastnilo 1308 hlasujících, správných odpovědí bylo 1114 (85 %). Linuxový generátor náhodných čísel pak vylosoval výherce, kterým je uživatel s přezdívkou Hysterian. Gratulujeme a cenu posíláme.

Partnerem soutěže byl CzechComputer.cz.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 12. 2011 9:15

  nohous (neregistrovaný)

  Takže kdo vydrží aspoň 20 let, má jednu výhru téměř jistou :-)

 • 13. 12. 2011 11:41

  Lol Phirae (neregistrovaný)

  Z této firmy se (již jen ze sportu) snažím přes rok vyrazit fungující aktuální zdrojáky k jejich firmwaru. Ty, které dávají k dispozici, jsou totiž nejen staré, ale ani je nelze zkompilovat, takže evidentně se nejedná o zdrojáky použité k vytvoření firmwaru. Zatím se nezadařilo ani za (nepříliš efektivní - již od srpna se nikdo neozval, zato jsem se dozvěděl, že nejsem první ani poslední, kdo si na Synology stěžoval) pomoci FSF - jediným výsledkem bylo zabanování na jejich diskusním fóru.

  Jinak jsem jejich nápadů a pojetí "open source" zcela syt, počínaje "opatchováním" ext2 filesystému tak, aby byl case-insensitive, poněvadž si čínští soudruzi nenastudovali dokumentaci k Sambě, a konče tím, že zlikvidovali nějakým bugem podporu IP kamery od Axisu a asi tři roky jsem samozřejmě marně čekal na řešení. O neuvěřitelně bugoidní, snad deset let staré verzi busyboxu nebo o verzi Samby, která rozumně nefunguje s ničím novějším počínaje Vistou, protože je taky tak stará, že už ani není podporovaná, ani nemluvě. Zato na kraviny typu nepoužitelných blbostí pro produkty Applu, to je užije.

  Produkt od Synology již nikdy více!

Byl pro vás článek přínosný?