Jo, ale je to o trpělivosti a studiu. První 3 měsíce pravidelného hraní se sotva dostaneš někam k 10. podlaží. Ve chvíli, kdy se ti podaří ascendovat, staneš se exotem - budeš jezdit po republice a dělat o tom populárně naučné přednášky.
A to existujou lidi, co ascendujou třeba 1/3 her, které začnou. Naprosto nepochopitelné.