Odpovídáte na názor k článku Ubiquiti pod drobnohledem: zařízení se i přes sankce objevují u ruských jednotek. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.
akorat mi psali, je to jak jsem doufal (parafrazuju):
maji zakazniku hodne i v turecku bezne (~140 zavedenych v systemu) a nemuzou vedet kam kdo prodava. maji samozrejme ve smlouvach ze odberatele nemaji reexportovat kam by nedavali ani oni ale nemaji moznost to kontrolovat. ukrajinu podporuji.
diky discompu za vyjadreni
(jsem fanda do presumpce neviny a moznosti vyjadreni obou stran, tak proto jsem to nadnesl, kdyby to nebylo zrejmy z kontextu..)