Hlavní navigace

Unigine Corp. pracuje na strategické hře pro Linux

15. 7. 2010

Sdílet

Podle informací na server Phoronix, pracuje Unigine Corp. na moderní strategii, která by mohla být dostupná i pro Linux. Momentálně se dolaďují poslední detaily a hra by měla být venku co nevidět. Engine, na kterém je hra postavená, běží na Linuxu a tak je velmi pravděpodobné, že i tato strategie bude podporu Linuxu mít. Oficiální informace budou k dispozici ještě tento měsíc, takže stačí chvilku počkat a snad se to potvrdí. Na konci prázdnin by měl být k dispozici pro Linux i Steam, známá služba pro prodej a stahování her, kde by se nová strategie určitě neztratila.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 7. 2010 11:55

  jehovista (neregistrovaný)

  Unigine ma engine, ktery bezi na Linuxu ^ chysta novou hru ⇒ Chysta se nova hra pro Linux

 • 15. 7. 2010 15:59

  fox (neregistrovaný)

  Pokud se podivate na jejich stranku www.unigine.com a zabrouzdate do sekce klientu a titulu… Tak zjistite ze tech her co by mely byt i pod Linux bude daleko vice nez jen jedna jejich strategie. Navic Unigine corp. melo pred rokem rozpracovany akcni titul, ktery ale asi odsunuli. ;-)

 • 15. 7. 2010 16:34

  _r3450n_ (neregistrovaný)

  No to by potesilo mit neco jako EA Games pro linux :)
  Pochybuju totiz o tom, ze Steam nabidne kvalitni zavody a strategicke hry. Strilecky prvni trida, ale ten zbytek?
  V tomhle pripade plati cim vic, tim lip.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.