jedine co cina robi je ze vyvaza polofunkcny odpad plny kazitiek do celehoo sveta. kazdopadne ja by som zakazal vsetok odpad made in china vyrobeny z PET flasi aj to oblecenie z ropy. aj tie teplomery za 2 eura co ti odmeraju 37.5 aj ked mas 39 to je hazard. nehovoriac o autach kedysi to predavali vietnamci na trhovisku a dnes to predava temu.
Argumentace rozumnou cenou je smesna, kdyz na to nemate - neda se svitit. Kazdy by chtel zlaty palac, ale pouze za cenu hnede hromadky.
Muzete si za to sami - nebyli jste schopni dat 1000 mistnimu, protoze cinan to za 990 mel levneji.. a pak vidite jak to dopada. Namisto diverzifikace sveho dodavatelskeho retezce, jste obeti systemu "vsechny vejce v jednom pytliku".
V čase keď som kupoval DJI 3T ponúkal čosi podobné Francúzky Parrot. Tuším že šlo o model Anafi. Za dosť šialenú cenu. V tom čase aj dosť poruchový. A s mizernými službami okolo. Nie ďakujem. Tu Čína vyhrala, lebo dodala lepší produkt a za rozumnú cenu. Nechápem prečo by som mal kupovať predražený európsky bullshit. Obviňuješ ma z toho že sa nechcem vyprať z peňazí? Neplačeš tak trochu na nesprávnom hrobe?
29. 3. 2026, 13:48 editováno autorem komentáře