všechny, který to nezajímá, to nebude zajímat ani kdyby se stal nějakej globální problem... myslim že se dá považovat za prokázaný, že nechráněnej internet je prostě velkej threat dneska... máme tady regulace na to, jakým způsobem si máme minimálně zabezpečit objekt typu barák - zámek atd. a nikomu to nepřijde divný. nikdo na to nenadává... já bych nenadával na to, kdyby bylo regulovaný to, jakým minimálním způsobem bude zabezpečená domácí síť internetový přípojky... dneska můžeme považovat připojení k internetu za naprosto crucial element lidského společenství, a to navázání na něj se bude prohlubovat. pojďme to považovat za nutné bránit ...
Tuhle sem videl videjko ... kde se amik podivoval nad (ponekud prehnanym) videem na tema dvere v evrope. (takovy ty trezorovky 5cm, piny na vsechny strany ...) ... a konstatoval, ze tohle je v US nelegalni, protoze dvere tam prej musej vypadat tak, aby je zvladnul prumernej, donutama vyzranej, 300librovej fizl pupkem vyrazit.
tak v dome je trochu zbytocne mat bezpecnostne dvere ked zlodej moze jednoducho rozbit okno
v bytoch to dava vacsi zmysel ak je tazke sa dostat ku oknam, ale v dome je to uplna zbytocnost ak si samozrejme clovek neda aj bezpecnostne okna ktore budu mat rovnaku uroven bezpecnosti ako tie dvere a to sa uz cloveku pomerne ta bezpecnost predrazi a mozno to bude stat viac ako kedy bude mat doma v nejakych cennejsich veciach ktore by tym ochranil