Hlavní navigace

Uživatelé Firefoxu 3.0 budou upozornění na novou verzi

18. 8. 2009

Sdílet

Firefox 3.5 vyšel přibližně přes měsícem a půl. Nyní nastal podle Mozilly čas, aby uživatelé používající starší verzi 3.0, začali být informováni o aktualizaci na 3.5. Na uživatele starší verze bude vyskakovat pop-up okno, kde se dozvědí, že Firefox 3.5 je dvakrát rychlejší a obsahuje nové vlastnosti. Krom toho je také informuje o tom, že některá rozšíření nemusejí být s novou verzí kompatibilní. Každopádně půjde pop-up okno kompletně umlčet, odložit nebo s jeho pomocí stáhnout novou verzi.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 8. 2009 13:43

  dd (neregistrovaný)

  Z Firefoxu 3.0 jsem na 3.5 presel tento vikend. (V openSUSE 11.1 staci pridat repozitar s Mozillimi produkty a update vynutit v YaSTu.) Neprijemne je, ze ve Firefoxu 3.5 nefunguje Google Notebook. A jak ted koukam na http://googlenotebookblog.blogspot.com/…otebook.html , tak asi nikdy fungovat nebude.

 • 18. 8. 2009 14:50

  Miloss (neregistrovaný)

  bohužel mám derivát ubuntu a balíček firefox-branding nefunguje :(
  Mimo to mi příliš vadí ikona „+“ u záložek (ví někdo, jak ji vypnout?, ne, na 1280×1024 přecházet nebudu)

  Jak myslí „2× rychlejší“? Pokud vím, tak jde hlavně o javascript, který mi většinou NoScript nepovolí…

 • 18. 8. 2009 16:41

  Jarda_P

  Zkuste Tab Mix+. Tam se da, ohledne zalozek a dalsich, nakonfigurovat spousta veci. Jinak v Ubuntu je nebrandovany Firefox (abrowser), pocitam, ze ve vasem distru je take a je snad aktualnejsi, nez FF.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.