Hlavní navigace

Vyšel RawTherapee 3.0.0

3. 8. 2011

Sdílet

Vyšla nová verze známé aplikace pro zpracování RAW fotografií RawTherapee 3.0.0. Zvýšil se výkon, bylo vylepšeno rozhraní, byla přepracována práce na dvou monitorech, zlepšila se práce s náhledy a podobně. Stahovat můžete z domovského webu.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 8. 2011 8:59

  Martin P. (neregistrovaný)

  Vyšel RawTherapee 3.0.0 final. Po několik alpha a beta verzích, které byli již použitelné vyšla finální a stabilní verze.
  Osobně jsem se s problémy už v předchozích betách nepotýkal. Chyby byly spíše kosmetického rázu. Základní funkcionalita podle mně fungovala v pořádku.

  RAW Therappe rozhodně doporučuji, protože jedná se o velice zdařilý a pokročilý produkt.

  Samozřejmě je to složitý software z pohledu někoho kdo se nedostal ještě k zrcadlovce. A zpracovaní zaplněné karty "jepegama" z kompaktu o dovolené to opravdu není. Případně pro někoho kdo se tím živí také ne. Ten sáhne po Bibbly , popřípadě má PS či Lightroom na MacOSX . Pro ty pro, které to jen koníček a nesmí je sežrat zaživa je to vynikající software.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.