Články
Zprávičky
Fórum
Podpořte Root
Školení
Galerie
Blogy
Knihy
Jak na Linux
Zdroják
Hledat
Root.cz
»
Audio
»
Vyšlo Banshee 1.4.2
Názory k článku
Vyšlo Banshee 1.4.2
Zasílat nově přidané názory e-mailem
Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
23. 1. 2009 0:14
Stanislav Hoferek
pouzivam banshee ako hlavny prehliadac. je fajn, no... miestami sa mi nepaci par veci. napriklad rbenie playlistov je miestami hrozne, alebo nemoznost prehadzovat poradie skladieb. su to veci, ktore by sa mohli doriesit...
Zasílat nově přidané názory e-mailem