Články
Zprávičky
Fórum
Podpořte Root
Školení
Galerie
Blogy
Knihy
Jak na Linux
Zdroják
Hledat
Root.cz
»
Linux
»
Vývojářské středisko Red Hatu v ČR roste
Názory k článku
Vývojářské středisko Red Hatu v ČR roste
Zasílat nově přidané názory e-mailem
Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
20. 9. 2005 12:45
marek cervenka
(neregistrovaný)
je fajn, ze se redhatu dari
integrace projektu xen,gfs,directory server,selinux do fedory je prinosem pro rozsireni techto technologii i mezi mene zdatne administratory
Zasílat nově přidané názory e-mailem