Hlavní navigace

Vytvářejte webové aplikace v prostředí Django (Python)

30. 9. 2008

Sdílet

Akademie Root.cz pro vás na podzim připravila odborné školení Vývoj webových aplikací: Python a Django. S jakou nejmenší námahou lze vytvořit kompletní webovou aplikaci? Programovací jazyk Python a ucelený webový framework Django za Vás dokážou udělat veškerou nudnou práci, mj. nemusíte podrobně znát jazyk SQL a bezpracně obdržíte kompletní administrátorské rozhraní. Kurz Vám ukáže, že naučit se pracovat s Pythonem a Djangem může být zábava a oba prostředky se zaměřují na rychlou a efektivní cestu k řešení. Školení vede zkušený lektor Vláďa Macek.

Odborná školení a semináře jsou určeny nejen profesionálům, ale všem, kteří chtějí posílit své teoretické i praktické znalostí v oblasti IT. Školení vedou zkušení lektoři s mnohaletou praxí v oboru. Chcete-li rozšířit své obzory a zlepšit svou kvalifikaci, jsou naše školení tou správnou volbou.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 30. 9. 2008 14:41

  Messa (neregistrovaný)
  Když kliknu na odkaz, vidím v podnadpisu "Linuxový poštovní server prakticky". Docela matoucí...
 • 30. 9. 2008 17:05

  Mintaka (neregistrovaný)
  Dobrý nápad, Django jsem si taktéž oblíbil.

  Dle osnovy je však školení určeno lidem, kteří zatím s Djangem / Pythonem nepřišli moc do styku. I když největší devizou takových školení jsou kontakty s lidmi, kteří mají zájem o stejnou věc.

  Pokud by byl zájem, mohli bychom uspořádat nějaký Django InstallFest v Plzni (cena dobrovolná, platba anonymní). Prostory bych měl (učebna s 25PC, 10MB do Inetu, Dataprojektor, Plátno).
  Lektorování bych se mohl ujmout, ale raději bych spolulektoroval s někým zkušenějším. S Djangem dělám teprve 1/2 roku.
 • 24. 1. 2011 23:01

  Matylda (neregistrovaný)

  Pořádá v ČR někdo Django školení?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky