Tak ono core OS nebo utilitky kolem OS nedela moc lidi ani uvnitr tak velke firmy jako MS. A pokud se podili nekdo na vyvoji velkych OS. Ja myslim ze se precenuje jak male tymy na tom delaji. Resp. delaly. Dnes uz je ta slozitost zase jinde.
Aplikacnich programatoru jsou tuny.
Pokud bych ted necha probublat nejakou issue na "taky ten jeden komercni unix" tak je mozne ze se mi ozve nejaky stejne vousaty byvaly kolega.
20. 4. 2026, 19:28 editováno autorem komentáře