Hlavní navigace

Zemřel Jaroslav Střeštík, dlouholetý člen představenstva sdružení NIX.CZ

15. 3. 2021

Sdílet

Jaroslav Střeštík Autor: Jaroslav Střeštík

Zdravotním komplikacím spojeným s covid-19 včera podlehl Jaroslav Střeštík, dlouholetý člen představenstva sdružení NIX.CZ a výrazná osobnost české síťařské komunity. Na svém webu informaci zveřejnilo sdružení NIX.CZ.

Jaroslav Střeštík působil ve sdružení NIX.CZ jako člen představenstva více než osm let. Je tedy i jeho velkou zásluhou, že NIX.CZ patří mezi výrazné organizace v tomto odvětví na světě. Připomenout si ho můžete z našeho staršího rozhovoru, ve kterém mluvil například o nutnosti profesionalizace českých freenetů.

Jaroslava Střeštíka jsem znal osobně ještě déle a mohu říci, že jsme byli blízkými přáteli. Jeho odchod je pro mě proto o to bolestnější. Jménem celé české komunity správců sítí bych chtěl vyjádřit upřímnou soustrast jeho rodině a blízkým. Jardo, děkuji za Tvoji práci i za to, jaký jsi byl. Budeš nám moc chybět, uvedl Adam Golecký za sdružení NIX.CZ.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.