Hlavní navigace

Ceny pro hlasující

Pro všechny hlasující jsou připraveny věcné ceny. Pokud při hlasování vyplníte také své kontaktní údaje, budete automaticky zařazeni do slosování. Výherci budou oznámeni společně s vítězi ankety a cena jim bude zaslána.

1. až 3. cena: kniha Ubuntu 9.10 s DVD

Praktická příručka k nejnovějšímu vydání oblíbené linuxové distribuce Ubuntu 9.10. Součástí knihy jsou i DVD se samotným operačním systémem a velkým množstvím přídavných aplikací. Více o knize i DVD se dočtete v našem článku.

Ubuntu kniha obálka

Ceny věnovala společnost DIVIDO systems s.r.o.

4. až 6. cena: kniha Mandriva 2010 s DVD

Praktická příručka k nejnovějšímu vydání oblíbené linuxové distribuce Mandriva 2010. Součástí knihy jsou i DVD se samotným operačním systémem a velkým množstvím přídavných aplikací. Více o knize i DVD se dočtete v našem článku.

Mandriva kniha obálka

Ceny věnovala společnost DIVIDO systems s.r.o.

7. až 9. cena: tričko 640 kilo

Originální černé tričko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované ediceFun with Root.cz. Na přední straně je notoricky známý citát vizionáře a „otce internetu“ Billa Gatese z dob dávno minulých:

„640 kilo by mělo stačit každému. Bill Gates, 1981“ 

Tričko 640 kilo

(Objednat v butiku.)

10. až 12. cena: tričko Make not war

Originální černé tričko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované edice Fun with Root.cz. Na přední straně je mírumilovné poselství pro všechny:

„# make install, NOT WAR“

Tričko Make Install

(Objednat v butiku.)

13. až 15. cena: tričko Nasdílím harware

Originální černé tričko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované edice Fun with Root.cz. Na přední straně je obrázek s nápisem:

„Nasdílím hardware. Bezpečnost procesu zaručena.“

Třičko Nasdílím hardware

(Objednat v butiku.)

16. až 18. cena: hrnek pro milovníky hardware

Stylový hrnek pro všechny, kteří obdivují tvory druhu Sphenisciformes, neboli tučňáky. Pokud do skupiny milovníků těchto užitečných tvorů patříte, nemůžete na svém stole nemít tento hrnek, na kterém tučňák nesmazatelně zanechal své stopy. Vhodný k požívání všeho, co teče. Po okraj má hrnek objemných 400 ml.

Hrnek

(Objednat v butiku.)

Nevyhráli jste nebo nechcete čekat na slosování? Všechny ceny, ale i další zboží, si můžete koupit v našem linuxovém butiku.