Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Canonical proti GNOME: souboj o peníze z hudby od radovan.kopca - nechapem co by bolo zlozite urobit specialny update,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 2. 2011 10:01

  radovan.kopca (neregistrovaný) ---.klacno.sk

  nechapem co by bolo zlozite urobit specialny update, ktory by software dodatocne nainstaloval s internetu teda Rythmibox, predsa ludia, ktory vyuziju tych sluzieb sa k tomu dostanu cez internet, v ubuntu by mohol byt hned na zaciatku specialny update co by tam tie programy priinstaloval a bol bi pokoj :) , zas tak zlozite to urcite neni, mne je jedno ako to vyriesenia, na to mam spravu software aby som si odinstalovat a prinstaloval programy, ktore tam chcem, nech to sluzbu amazon mp3 a ubuntu one daju do jedneho programu, nech je to jednotne, aspon bude s coho vyberat :)

 • 18. 2. 2011 12:58

  hombre (neregistrovaný) ---.163.broadband9.iol.cz

  Jak je psáno v článku. Nechtějí tam mít službu ze které nemají žádné peníze vedle služby která jim nějakou tu kačku přinese. Ale nadruhou stranu ti, na rozdíl od jiných, nebrání si tu službu následně zapnout a to se cení.

  Osobně to vidím na celkem rozumný kompromis.

 • 18. 2. 2011 13:58

  Nomen (neregistrovaný) 193.245.34.---

  Rozumný kompromis to je. Ale nabídka pro vývojáře mohla být férovější (nebo chcete-li velkorysejší). A ještě lepší by bylo zůstat u Rhythmboxu. Funkčně se rozdíly limitně blíží k nule, tak proč zbytečně zanášet do systému Mono.

  Podobně podivná je (vzhledem ke snaze vejít se na jedno CD) volba QT pro Unity. Ale vzhledem k jiným nepochopitelným kotrmelcům mě takováhle rozhodnutí už snad ani nepřekvapují.