Hlavní navigace

Komiks: Motivační program

Jojin&HedgeHog

Další sobotní komiks na veselé téma. Přístup JYD má sice něco do sebe, ale vyšší instance pro něj nějak nemají pochopení. Naštěstí ani tohle nedokáže pravého mistra rozházet.

Populární série komiksů o programátorech Karlovi a Čeňkovi se pomalu chýlí ke konci. Poslední rozloučení na stránkách Root.cz s nimi proběhne na konci června, takže si jich do té doby ještě pořádně užijte.

Samozřejmě, že bychom chtěli na úspěšný seriál navázat, protože někteří z vás projevili velké nadšení pro vymýšlení námětů a přípravu vtipných komiksů. Máte-li zájem s námi spolupracovat na přípravě nové série, určitě pište na redakce@root.cz.

Motivační program
Zúčastněte se naší letní fotografické soutěže a vyhrajte PDA, set-top-box nebo dárky z našeho butiku! Více informací o soutěži.

Sada osuška + ručník - náhled

Zlatá osuška a zlatý ručník

Zlatá akční sada zahrnující zlatou osušku a zlatý ručník opatřené pečlivou výšivkou roztomilého tučňáka Tuxe. Vyrazíte-li do bazénu či na pláž s tímto froté vybavením, záhy se stanete nejzářivějšími členy společnosti.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 695 Kč (vč. DPH)
objednat zlatou sadu osuška + ručník Root.cz

Našli jste v článku chybu?
19. 11. 2006 18:46
zden (neregistrovaný)
proč imageshack, když existuje český ekvivalent? ukažto.com ;), taky to vytváří náhledy na fóra, ale navíc to obrázek ořízne, můžeš si nastavit vlastní rozlišení, ale taky přidat víc obrázků naráz