Hlavní navigace

Komiks: Nový komiks

Tomáš Kučera

Další pravidelný sobotní komiks z nové řady. Náš nový komiks už je tak populární, že se o něm dozvěděli i Standa a Luboš. Oba Roota pravidelně navštěvují a čtou. A proto je s podivem že si komiksu všimli až dnes. Bude to asi tím, že browsí jenom v práci, kam v sobotu nechodí.

Nový komiks
Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!
Foťák

Zúčastněte se letní fotosoutěže

Bude vám k tomu stačit digitální foťák, dobrá nálada a nějaký ten kousek textilu z našeho butiku. Máte šanci vyhrát PDA s operačním systémem Palm OS, set-top-box pro příjem digitální televize a další skvělé ceny! Můžete také hlasovat o vítěznou fotografii v prvním kole.


Sada osuška + ručník - náhled

Zlatá osuška a zlatý ručník

Zlatá akční sada zahrnující zlatou osušku a zlatý ručník opatřené pečlivou výšivkou roztomilého tučňáka Tuxe. Vyrazíte-li do bazénu či na pláž s tímto froté vybavením, záhy se stanete nejzářivějšími členy společnosti.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 695 Kč (vč. DPH)
objednat zlatou sadu osuška + ručník Root.cz

Našli jste v článku chybu?
6. 8. 2006 18:18
Mizerna krytyka je signalem ze MUZE byt neco v neporadku. (Takovym signalem je ale temer cokoliv). Kdo neni schopen napsat kritiku rozumnou sam nevi co chce. Kdo nevi co chce nemuze byt uspokojen. Kritizujte konstruktivne(tzn: vase namitka muze vest ke zlepseni).
5. 8. 2006 16:39
hisaak (neregistrovaný)
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/pointa