Hlavní navigace

Komiks: popod fúzy

Jana Slebodníková

Medzinárodný deň komplimentov určil tému sám. Bolo by krásne keby existovala nejaká univerzálna rada, napr. buďte úprimní. Nebuďte! Uveriteľne klamte. A ak sa chcete vyhnúť nedorozumeniu, toto by malo fungovať: <kompliment> text komplimentu </kompliment>. Nasleduje modelová situácia, ako by to vyzerať nemalo.

komiks

Tak tohle ani tanga nespraví

Objednejte své dámě tato krásná dámská tanga. Přitažlivé černé spodní prádlo pro dámy, na kterém tučňák Tux zanechal své stopy. Hodí se nejen v létě, ale právě o dovolené umožňují efektivnější opálení až o 63 % (ověřeno Ústavem pro rovnoměrné opálení).

Koupit v butiku Root.cz

Našli jste v článku chybu?
24. 1. 2015 9:52

Toto přece dámě nemůže říct. Kdysi mi kamarádka představila svoji kamarádku, kterou musela moooooc dobře instruovat. Zdála se mi o nějaký roček starší než ona, ale šlo to ještě. Jenže její kamarádka je od huby (a později shledáno i od rány) a hned vyjela, že tady nejsme na koňském trhu a kolik si tak myslím, že jí je. Jelikož mám jemné francouzské vychování, tak jsme se červenal a ostýchal. Kamoška už ucvrkávala smíchem a ona pořád dorážela. A ona na mě, že jí to můžu říct na plnou hubu, že něja…