Hlavní navigace

Komiks: šéfovy nové tapety

Petr Šimčík

Vstup Facebooku na burzu nebylo nic, čím by si chtěla jakákoli firma projít. Začít na více než 40 USD a skončit pod 30 USD je něco, co dokáže zkazit náladu nejen Marku Zuckerbergovi, ale hlavně všem, co se na jeho akcie vrhli jak včely na med. Za akciemi Facebooku je mnoho příběhu a dnes vám jeden odvyprávíme.

Komiks


Dámská tanga nosí i akcionáři Facebooku

Objednejte své dámě tato krásná dámská tanga. Přitažlivé černé spodní prádlo pro dámy, na kterém tučňák Tux zanechal své stopy. Hodí se nejen v létě, ale právě o dovolené umožňují efektivnější opálení až o 63 % (ověřeno Ústavem pro rovnoměrné opálení).

Koupit v butiku Root.cz

Našli jste v článku chybu?
2. 6. 2012 7:53
Tuřín 2.0 (neregistrovaný)

Pěkné téma komisku, příhodné k době, ve které žijeme. Díky panu Reaganovi používáme nekryté peníze, jejichž hodnota je tím pádem měřena jen počtem idiotů, kteří jsou za ně ochotni poskytnout základní potraviny. Díky panu Wilsonovi (známému poskoku Rothschildů a dalších členů výboru 300) máme centrální banky, které tisknou další tyto bezcenné peníze a půjčují je státům jako je Řecko na lichvářský úrok. Finanční kolaps se blíží. Čistě papírové peníze byly v historii lidstva použity jen dvakrát: je…

3. 6. 2012 13:27
Ondrej (neregistrovaný)

Nechci se vas dotknout, ale vase tvrzeni, že v pripade bartra si kazdy moze vychovat dobytka kolko chce, me nuti se smat. Predpokladam, ze jste z mesta a vase nejvetsi zemedelska zkusenost pochazi ze hry Farmville... Ono v praxi i to sazeni brambor je celkem veda s mnozstvim nepredvidatelnych jevu, ktere dramaticky ovlivnuji vysledek.