Hlavní navigace

Komiks: Začátek

1. 7. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Poslední komiks s Karlem a Čeňkem. Obvykle se na konci rekapituluje a bilancuje. My ovšem tentokrát všem příznivcům našich hrdinů ukážeme, jak to vlastně všechno bylo na úplném začátku. To budete čubrnět.

Dnešním dílem končí naše tvorba pro Root.cz. Chceme tímto poděkovat všem lidem, kteří nás četli, ať už se jim to líbilo nebo ne. Těch 37 dílů bylo maximum, které jsme mohli pro komiks o Linuxu udělat, aniž bychom utrpěli poruchu osobnosti.

S vlastní komiksovou tvrobou však úplně nekončíme. Po krátké pauze věnované letním radovánkám se vrátíme na našem vlastním webu www.bugemos.com. Pokud se vám tedy naše dílo zalíbilo, víte, kde nás hledat.

CS24_early

Začátek
Foťák

Letní fotosoutěž o ceny

Čas dovolených, prázdnin a digitálních foťáků je tady. Připravili jsme pro vás na prázdniny velkou fotosoutěž o zajímavé ceny. Máte šanci vyhrát PDA s operačním systémem Palm OS, set-top-box pro příjem digitální televize a další skvělé ceny! Pošlete nám své fotky a vyhrajte.

Sada osuška + ručník - náhled

Zlatá osuška a zlatý ručník

Zlatá akční sada zahrnující zlatou osušku a zlatý ručník opatřené pečlivou výšivkou roztomilého tučňáka Tuxe. Vyrazíte-li do bazénu či na pláž s tímto froté vybavením, záhy se stanete nejzářivějšími členy společnosti.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 695 Kč (vč. DPH)
objednat zlatou sadu osuška + ručník Root.cz

Líbil se vám komiks?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku