Hlavní navigace

Linux Solutions uvádí Mandrake.CZ

Tisková zpráva

Sdružení Linux Solutions uvádí web zaměřený na podporu a propagaci distribuce Linux Mandrake.

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás upozornit na vznik nových stránek, určených pro všechny uživatele a příznivce linuxové distribuce MANDRAKE, které vznikly na adrese www.mandrake.cz. Provozovatelem je sdružení Linux Solutions, které si klade za cíl podporu a propagaci Linuxu v České republice a na Slovensku – se zvláštním zaměřením na distribuci Mandrake.

Rádi bychom Vás také informovali, že jsme spustili nový FTP server věnovaný Mandraku, který najdete na adrese ftp.mandrake.cz. Obsahuje veškerý aktuální software – distribuci (verze 8.1) a updaty, ISO obrazy pro velké množství platforem (Alpha, Sparc, Itanium, PowerPC, Intel) a vývojové projekty, jako například Mandrake Cooker a MandrakeFreq. Mirror probíhá čtyřikrát denně, ISO obrazy jsou aktualizovány každou noc.

V současnosti má sdružení Linux Solutions již na skladě všechny produkty Linux-Mandraku ve verzi 8.1 (GPL sety, „krabicové balení“ Standart Edition, PowerPack a ProSuite Edition), včetně originální dokumentace, které je možno si objednat prostřednictvím internetu.

Podařilo se nám také pomocí partnerské firmy zajistit distribuci na Slovensku, kontaktní adresa pro objednávky je www.linux-mandrake.sk.

Na emailové adrese mandrake-subscribe@mandrake.cz se můžete přihlásit do mailing listu, zaměřeného na Linux-Mandrake.

Rádi přivítáme jakékoliv náměty a připomínky na adrese webmaster@mandrake.cz a srdečně Vás tímto zveme na naše stránky.

Se srdečným pozdravem

V Brně, dne 2.12.2001

Jan Velek
za Linux Solutions

Našli jste v článku chybu?
5. 12. 2001 15:38
PLATARI (neregistrovaný)

Taky tak. Minuly tyden jsem tam uz byl a mj. diky tomu uz od vcerejska valim na 8.1-cce :-) Btw. Pripada mi lepci nez SuSE 6.4 Eval i nez RH 7.1. Cuz Petr

4. 12. 2001 7:01
slack r001Z (neregistrovaný)

neviem, ako je to s copyrightom, ale myslim, ze v pripade slacku nie je dovolene zmodifikovat slack a predstavit ho ako slack.cz etc. ale urcite to neviem... nebola by ale od veci cesko/slovenska stranka venujuca sa slacku, po-cesteniu/slovenceniu, propagande, atd.