Hlavní navigace

Názory k článku Malý průvodce konfigurací Apache (6)

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 6. 2001 13:51

  jakub (neregistrovaný)

  ? Hmmm zajimave konstatovani a dovetek ze nepotrebuje na strane klienta interpreter ... doufam patrilo jen k JavaScriptu. Osobne si myslim ze tvrzeni je v clanku nepodlozene ni jednim argumentem a vychazi predevsim z toho, ze autor zna PHP a ne Javu. Osobne si myslim ze je uzitecnejsi a pouzitelnejsi nekdo, kdo umi Javu nez nekdo kdo zna PHP.

 • 14. 6. 2001 17:47

  J.Kastl (neregistrovaný)

  Především lidé nemusí vidět, jak nešikovně jste co naprogramoval.
  A hlavně! Vše snadno doladíte. To v Java-skriptech určitě na něco zapomenete pro Netscape, pro Operu nebo alespoň pro starší verzi.
  Cožpak přesně víte, od jaké verze může být třeba v proměnné "ver" jiná než numerická hodnota. (A to nemluvím o klientech, kteří Java-skripty vůbec neumějí.)
  Jistě si dovedete představit, co si o Vás lidé myslí, když si nějakou drobnost musí opravovat. (Já dokonce takto opravuji dynamicky typické nedoladěnosti na serveru, kam jsem chtěl udělat několik odkazů.)
  V lepším případě to je: "No, to zas vše někdo doladil jen pro IE, co mu kdysi nainstalovali v krámu!"

 • 15. 6. 2001 14:20

  tomas.lopasovsky (neregistrovaný)

  >Osobne si myslim ze tvrzeni je v clanku nepodlozene ni
  >jednim argumentem a vychazi predevsim z toho, ze autor
  >zna PHP a ne Javu.

  ano. mate pravdu, s javou nepracujem a teda ju nepoznam (na rozdiel od javascriptu) a svoje tvrdenie beriem spat.
  rozhodne si ale myslim, ze php ma oproti jazykom ako je napriklad java velke mnozstvo vyhod, z ktorych cast je uvedenych aj v predoslom prispevku (od p. J.Kastla).

  >Osobne si myslim ze je uzitecnejsi a pouzitelnejsi
  >nekdo, kdo umi Javu nez nekdo kdo zna PHP.

  z tejto pasaze predpokladam ze vy poznate php dokonale, ked tvrdite ze je uzitocnejsie ako php. (apropo skuste vytvorit pomocou javy nejaky schopny redakcny system s vyuzitim trebars mysql /*ano, viem porovnavam neporovnatelne, ale to robite aj vy*/ )

 • 30. 12. 2009 0:05

  K.v.N. (neregistrovaný) ---.bluetone.cz

  Tento článek mi dost pomohl a byl bych rád, kdyby autor přidělal pár dalších dílů. I když po takové době asi nemám šanci:-)