Hlavní navigace

Pomozte nám propagovat naše školení, spouštíme partnerský program

Redakce

Máte web, blog nebo osobní stránky a chcete získat peníze na provoz? Pomozte nám propagovat naše školení a získejte odměnu v našem partnerském affiliate programu. Stačí se zaregistrovat, získat odkaz a za každého přihlášeného účastníka školení získáte část peněz z účastnického poplatku.

Pomozte nám propagovat naše školení, která v rámci akademie Root.cz pořádáme. My vám za odměnu dáme 10 % zaplaceného účastnického poplatku. Odkaz můžete dát na svůj web, blog nebo třeba na sociální sítě.

Staňte se našim partnerem – je to snadné

  1. zaregistrujte se v našem affiliate programu na partner.root.cz/prihlaseni/
  2. po schválení obdržíte přihlašovací údaje
  3. přihlaste se do svého affiliate účtu
  4. Vyberte si vhodnou podobu odkazu a vložte HTML kód na váš svůj, blog, do e-mailu (nespamujte!) nebo na svůj profil na Facebooku

Bude skvělé, pokud přidáte k odkazu nebo banneru svou zkušenost, nebo své osobní důvody, proč se vám výrobky líbí a proč je doporučujete.

Nabízíme vám

  • 10 % z aktuální ceny školení
  • výplata provizí již od 250 Kč
  • délka cookies 30 dnů
  • vyplácení provize 1× měsíčně

Pokud na základě vašeho odkazu u nás někdo nakoupí, uvidíte tuto aktivitu okamžitě v Menu – Přehledy. O proběhlé objednávce a její výši vám přijde také e-mail do vaší schránky.

Kam zaslat fakturu a jak je to s DPH?

Fakturu obsahující všechny zákonem stanovené údaje se splatností 14 dní zašlete e-mailem na adresu pavla.hettnerova@iinfo.cz. Jste-li plátcem DPH, připočtěte si zákonnou výši DPH k vámi fakturované částce. Budete-li fakturu zasílat poštou, zasílejte ji na adresu společnosti:

Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, Praha 6, 160 00

Všichni partneři musí vystavit fakturu na schválené konverze za uplynulé období tj. kalendářní rok vždy nejpozději do 10. ledna následující roku.

Potřebujete poradit? Napište nám

Veškeré dotazy vám rádi zodpovíme na e-mailu: pavla.hettnerova@iinfo.cz

Přečtěte si: Obchodní podmínky Affiliate programu

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Našli jste v článku chybu?
24. 9. 2015 15:43
Debian4Evere (neregistrovaný)

Ale da se take nastavit "vyjimky z pravidla", t.j. nastavit si u sebe na serveru vyjimku, kterou reklamu/banner nechci, aby se zobrazil? Treba neminim delat reklamu na skoleni m$ technologii, o cemz jste uz meli mezi zpravickami avizo... :-\

Idealne by bylo, kdyby clovek vedel pod jakym "id" v kodu se jaka propagace zobrazi a podle toho si nastavim vyjimky na serveru...

27. 9. 2015 20:38
Ani nahodou (neregistrovaný)

Propagujte neco o cem nic nevite, vyhodte pripadnou prestiz svych stranek za par supu od iinfo.

Pokud clovek zprumeruje "kvalitu" obsahu jejich webu, da se ocekavat skoleni jak vino. Treba to bude tak skvele jako "profesionalni kurzy" od MS partneru. Ty jsem, nez jsem zacal rovnou odmitat se neceho takovyho zucastnit, absolvoval tri. Clovek stejne vedel 3/4 toho co tam plkali, a zbytek bylo jedno odpoledne procteni - stejne udesne - dokumentace + exkurze po uzivatelskem rozhrani. Vyhozeny tyden…