U forti je zranitelnost weboveho SSL-VPN znama nekolik let.
Perlicka: support forti mi pred casem sdelil (a changelog verze 7.6.3 nasledne potvrdil), ze konci s podporou tunnel ssl-vpn (desktop aplikace) a nadale bude k dispozici - pozor - pouze webove ssl-vpn
Parada :)
Pokud vím, tak FortiNet končí s ssl-vpn jako takovou, která bude v 7.6.x nedostupná. Klienti mají být migrování na IPSec.