Hlavní navigace

Názory k článku Šeptanda (5. 1. 2001)

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 1. 2001 11:30

  kokot (neregistrovaný)

  poznamka k tem americkym filmum... oni amici jsou desne konzeravtivni, takze treba v ridicim stredisku Comptonu (high energy satelit) v Huntsville pouzivali jeste pred cca 2 roky jako ridici pocitace XKcka... proto ty textove obrazovky

 • 5. 1. 2001 11:34

  Milan Keršláger (neregistrovaný)

  Když jsem byl v USA, potvrdil jsem si, že tam ja Mac populární. Má u uživatelů podíl zhruba půl na půl s PC. A protože mají američané větší kupní sílu, je pro ně laciné PC s nevzhledným designem, pochybným zvukem a videem něco, co je jen pro "obyčejné" použití. Proto se to nehodí do filmu. Mac má totiž vše, co člověk potřebuje (a navíc už pěkně dlouho) a nemusí nikde podloudně nic shánět. Američané si (na rozdíl od našich domácností) programy kupují zejména kvůli podpoře a službám od výrobce. No řekněte - nekoupili byste si hru v krásné krabici i s návodem za jednu nebo dvě stovky?

  BTW: docela mě překvapilo, že jsem v domácnostech narazil i na workstationy od Sunu nebo Siliconu - samozřejmě vždy s modemem. No neberte to - za $50 neomezené volání po městě včetně volání k providerovi. Opět - kdo by to za dvě stovky (v naší kupní síle) doma neměl puštěné skoro celý den?.

 • 5. 1. 2001 12:36

  Gilhad (neregistrovaný)

  No ono v tom kosmickem prostredi je podstatne dulezitejsi, aby to chodilo, chodilo porad a chodilo stejne, nez aby na kliknuti se dokument preformatoval (pokud mozno i s HD) za doprovodu animace vesele krepcici sponky ;-)
  Zkratka a dobre, pokud uz neco bezpecne rozchodili a odladili, tak na to radeji moc nesahaj.
  Taky je vyhodne mit na zemi stejny HW jako v kosmu, a prece jen ty stare chipy jsou ponekud odolnejsi proti ruznym zarenim a podobne. (Taky nebezej tak blizko k hranicim fyzikalnich moznosti a tolerancni pole jsou prislusne sirsi)

 • 5. 1. 2001 14:31

  Pedro (neregistrovaný)

  Celkem casto se da videt i Unix, zejmena windowmanager 4DWm (je treba v Irixu na SGI) - napr. ve filmech Muzi v cernem nebo Zamilovany profesor a tusim ze i v Jurskem parku.