Hlavní navigace

SLT 2004 - hledáme přednášející/call for papers

6. 4. 2004
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Sdružení CZLUG a CSTUG pořádají ve dnech 24. - 27. června ve Znojmě další ročník konference Seminář o Linuxu a TeXu - SLT 2004.

Sdružení CZLUG a CSTUG pořádají ve dnech 24. – 27. června ve Znojmě další ročník konference Seminář o Linuxu a TeXu – SLT 2004.

Pro tuto akci hledáme přednášející do linuxové i TeXové sekce. Máte-li téma, se kterým byste chtěli seznámit komunitu uživatelů Linuxu nebo TeXu (případně obě komunity, ale není to podmínkou), kontaktujte programový výbor konference na adrese slt@linux.cz s následující­mi údaji:

  • název vaší přednášky
  • abstrakt na 4–10 řádků textu
  • krátkou informaci o sobě (1–4 řádky textu)

Konference bude již tradičně obsahovat paralelní TeXovou a Linuxovou sekci a sekci společnou. Uvítáme tedy příspěvky vysoce odborné, ale i populárněji pojaté přednášky. Přednášky budou zveřejněny ve sborníku konference, což je publikace s vlastním ISBN.

Přednášejícím bude hrazeno ubytování, strava a konferenční poplatek nebo (dle jejich volby) vyplacen autorský honorář přibližně ve stejné výši (obojí je podmíněno včasným dodáním příspěvku do sborníku). Své nabídky posílejte do 28. dubna 2004.

Ostatním zájemcům o seminář SLT 2004 tímto dáváme předběžně vědět o termínu a místě konání konference s tím, že konkrétní informace o programu konference, cenách a dalším budou zveřejněny později, a to na WWW stránce semináře SLT 2004:

http://www.cstug­.cz/slt/04/

S pozdravem,

Cloud 24 - tip 1

Jan Kasprzak a Petr Olšák za organizátory SLT 2004.


slt@linux.cz

Byl pro vás článek přínosný?