Hlavní navigace

Veselé Vánoce + dárek od Root.cz

Redakce

A je to tady: kapříci, řízečky, salátek, chlebíčky, vínečko a další dobroty, no a samozřejmě pohádky, dárky a hlavně pohodička. Rozhodli jsme se připojit taky k vánočnímu přání a přidat ještě jeden dárek, který vám snad udělá radost. Ne asi až takovou jako svetr od babičky, ale co my víme.

Rok se s rokem sešel a už jsou tu zase Vánoce, svátky klidu a pohody. Samozřejmě vám za celou redakci i autorský tým přejeme všechno nejlepší, hlavně klid, konec všech krizí a problémů a taky hodně hezkých dárečků.

Také jsme si pro vás jeden připravili. Čtyři z vás měli možnost vyhrát kalendáře s fotografiemi našich milých a krásných kolegyň. Je velmi pravděpodobné, že se na vás nedostalo, opravdu jsme jich do redakce víc nedostali. Abyste z toho také něco měli, rozhodli jsme se tento kalendář zveřejnit ještě v elektronické podobě pod licencí CC-by-nd. Můžete si jej tedy stáhnout v PDF, vytisknout nebo se jen tak pokochat.

Šťastné, veselé a linuxové!

Poznámka: na Silvestra pro vás připravujeme balík zajímavých historek, které nám už několik dní posíláte na redakční mail. Pokud také máte nějaký vtipný zážitek, určitě nám jej pošlete a můžete vyhrát mikinu.

Našli jste v článku chybu?
24. 12. 2011 4:47
KapitánRUM (neregistrovaný)

"Event" asi jako událost. Tj. slečny zřejmě slouží jako Démon(ky).

Představuji si to takhle: Příklad Eventu: Chci kafe! Nebo: Podrbat vlevo na zádech. Nebo: Opravit tento výplod, aby se tomu dalo říkat článek. No a nějaký "Démon" tuto událost zachytí a zpracuje.

Je to evidentně moderní firma, když mají asynchronní zpracování událostí. U nás fungujeme ještě synchronně. Příklad, když mám chuť na kafe, musím si tuto událost obsloužit já sám nebo se spolehnout na preemptivní multitasking, kdy já p…

24. 12. 2011 15:45
asdasd (neregistrovaný)

Na mě to zabránění erotickým asociacím asi nějak nefunguje :-D Poslední slečna je fakt kus.