Hlavní navigace

Links

Subpixel sampling nejen v Linksu

Jak funguje optimalizace pro LCD je názorně vidět na jednoduchém příkladu. Jedná se o výňatek z patentu na koaxiální kabel. Pokud je LCD optimalizace a fullscreen v prohlížeči Links zapnutá, obrázek se zmenší a jemné čárky v kresbě napravo jsou…

Dokumentace k Linksu

Twibrigh Labs uveřejnily poměrně obsáhlé dokumentace k prohlížeči Links z roku 2002. Jedná se zejména o vývojovou a projektovou dokumentaci. Můžete se dozvědět, jak přidávat do prohlížeče nové fonty, jak prohlížeč uvnitř funguje, jak psát nové…

Podpora (nejen) pro pornografii v Linksu

Nová verze webového prohlížeče Links (2.1pre22) má novou funkci Autoscale Images, která je v menu Zobrazení → Html nastavení. Tato funkce zmenší nebo zvětší každý samostatně prohlížený obrázek, aby se akorát vešel na obrazovku. Obrázky…

Pracovat se dá i v textové konzoli ...

Nápad na tento článek se objevil v době, kdy jsem se pokoušel na svůj počítač nainstalovat Gentoo Linux a byl nucen pracovat několik dní výhradně v textové konzoli. Nečekejte ode mě žádné advanced techniky spojování programů a podobné unixové vychytávky, ale spíše reklamu na uživatelsky příjemný software pro textový režim. Článek je určen spíše pro začátečníky.

Doba čtení: 6 minut

Links 2.1pre18

Vyšla nová verze českého webového prohlížeče Links. Přestože se o něm na webu ještě nepíše, už jej můžete stáhnout z FTP. Changelog o novinkách také zatím mlčí. (Upozornilo stádo lidí.)

Links 2.1pre17

Pokud rádi používáte textového web klienta Links, máme pro vás dobrou zprávu. V poslední verzi 2.1pre17 byla opravena chyba, která způsobovala problémy při čtení Roota. Takže stáhněte, zkompilujte a používejte. Jen připomenu užitečné parametry pro…

Links 2.1pre16

Vyšel links-2.1pre16, který umí -dump.

MSIE nespadlo, ostatní prohlížeče ano

Bezpečný browser? To si děláte legraci, vzkazuje známý hacker Michal Zalewski. Zřejmě jediný prohlížeč, který prochází systematickým testováním bezpečnosti, je Internet Explorer. (Ani links nedopadly dobře.) (zdroj:BugTraq)

19. 10. 2004 9:10

Links 2.1pre15

Právě vyšel nový Links-2.1pre15. Nový Links dovoluje plně pracovat s clipboardem, obsahuje podporu Braillova terminalu, více SVGAlib módů, mnoho bugfixů a další. Podrobnosti najdete v ChangeLogu.

28. 4. 2004 19:34

Mobilgo.cz funkční i v našich prohlížečích

Eurotel se pochlapil a předělal design i kód svého serveru mobilgo.cz tak, že již funguje v alternativních prohlížečích – odzkoušeno v Mozille, Linksu i Lynxu. Upozornil met.

Luxusní atrakce prohlížeče Links

Links se stal všeobecně známým a používaným multiplatformním lehkotonážním prohlížečem, vzešlým z českých luhů a hájů. Jeho lehkotonážnost ale neznamená nutně omezení komfortu ovládání a prohlížení, ledaskde je tomu dokonce díky použitým inovativním technologiím ;-) právě naopak.

Doba čtení: 3 minuty