Hlavní navigace

Apple nabídl první film na iTunes

16. 3. 2006

Sdílet

Film je nabízen ve spolupráci s Disney TV a vypadá to, že to je zkouška připravovaného Disney Channel video service. Dle všeho to vypadá, že je to kouzlo nechtěného a není to úplně oficiální, nicméně původní zpráva uvádí fungující link. Film je v rozlišení 320×240, má 487MB a stojí 10$.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 16. 3. 2006 17:16

  W4r3Z (neregistrovaný)
  Docela by mě zajímalo, jestli se i v open-source komunitě najdou lidi, který kupují multimediální soubory přes internet... :) Jak jste na tom vy? Nechci od vás doznání, že jste si stáhli ten a ten film přes tu a tu síť, jen by mě zajímalo, jestli tyhle věci spíš kupujete nebo spíš sháníte :D.
 • 16. 3. 2006 23:54

  M.L.
  Unika mi jakou ma "shaneni" filmu spojitost s opensource... No i kdyz... lidi pouzivajici OSS jsou zvykli stahovat veci do pocitace zadarmo, takze nejspis nebudou chtit ani za filmy platit. Naproti tomu lidi od Billa jsou zvykli na "co potrebuju to si ukradnu", takze ani ti nejspis nebudou chtit za filmy platit.

  Inu velky rozdil bych tu nevidel ;-)
 • 17. 3. 2006 0:00

  Sancho (neregistrovaný)
  Nechce sa mi tu rozvirovat flame na tema OSS a Win.
  Ale musim uznat, ze s platenym obsahom pod Linuxom mam problem - legalne zakupeny film proste bez media playeru a jeho stupidneho DRM neprehram...

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Pavel Chalupa je redaktorem zpráviček a příležitostným pisatelem článků na Root.cz.