Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Cloudflare dostal od Itálie pokutu 14 milionů eur kvůli odmítnutí blokování ilegálního obsahu na 1.1.1.1. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.

  • Včera 16:52

    Radovan.

    Do úřadu kancléře byl Hitler jmenován německým prezidentem Hindenburgem, protože v přímé volbě skončil jako druhý, s více než 13000000 hlasů. Jaký je to rozdíl proti zkorumpované autoritářské ojrokomissařce Lejnové... Ano, je dobré si o tom něco zjistit, jak jsi sám právě potvrdil.

    Ale já jsem psal o volbách v roce 1930, takže s tím kancléřstvím defekuješ poněkud mimo místu. Podobně, jako když předseda ústavního soudu prohlásí, že vzorec pro přepočítání hlasů ve volbách je nedemokratický, když ho o dvacet roků dříve sám prosazoval.