1. 6. 2026 11:18
Nepoužívalo to náhodou raspberry? Zejména pro nabíjení i síťový přenos přes sssh, bylo to hodně uživatelsky přívětivé, projekt pwnagotchi to tuším používal.
1. 6. 2026 14:07
Raspberry s Windows to má: https://github.com/raspberrypi/rpi-usb-gadget
1. 6. 2026 15:28
IIUC to je normální RPi, které pro připojení k windows přes USB gadget používá protokol RNDIS. Na RPi běží linux.
2. 6. 2026 13:54
Je to tak.