Hlavní navigace

Google stále posiluje

16. 12. 2005

Sdílet

Podle zprávy NAVRCHOLU.cz u nás stále dominuje ve vyhledávání Seznam.cz se svými 48 %. Na významu však téměř bez přerušení nabírá vyhledávání Google, které během osmnácti měsíců zvýšilo svůj podíl z 25 % na 33 %. Zbytek trhu, tj. celkem přibližně 20 %, je rozdělen podobně jako v předchozím období, přesto není beze změn.

Více si můžete přečíst ve zmíněné zprávě NAVRCHOLU.cz.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 16. 12. 2005 17:25

  Jirka (neregistrovaný)
  Hmmm... zajímavé. To, že jde Centrum do kelu mě ani nepřekvapuje. Ještě před rokem měli nejlepší vyhledávací engine u nás, ale tak trochu usli na vavřínech. Když k tomu ještě přidali agresivní flashovou reklamu a diskriminaci malých prohlížečů (Opera, Konqueror,...), tak se není čemu divit, že jejich podíl klesá. Já jsem u nich vyhledával pět let, ale už nějaký ten měsíc jsem spokojený uživatel Atlasu.
 • 2. 1. 2006 19:29

  Pepa (neregistrovaný)
  No nevím jak dlouhodobě budeš na Atlasu spokojený s minoritníma browserama a OS... Mam za to ze Atlas je hodne provazany s Microsoftem a jeden z mala ma Windowsi servery :o)
 • 17. 12. 2005 20:15

  Drom (neregistrovaný)
  Nejak mi neni jasny, jak navrcholu.cz meri, jak ja vyhledavam. Napada me jedine to, ze sbiraji statistiky, odkud uzivatel prisel, ale to nutne vyzaduje, aby na cilove strance nejaky takovy skript bezel (a prijde mi, ze na strankach, kam zavitam, zrovna casto navrcholu.cz nevidim (mozna ten skript jen neni videt)).
 • 17. 12. 2005 20:23

  anonymní
  Aha, ono to je napsano az pod zajmavyma informacema dole.
  Metodika: Měření bylo provedeno analýzou URL odkazujících na měřené weby. Za příchod z vyhledávače se považuje takový, který vedl k zahájení návštěvy na měřeném webu. Databáze vyhledávačů NAVRCHOLU.cz obsahuje k tomuto dni 517 položek. Do měření bylo zahrnuto více než 15 tisíc webů.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky