Mně by se vyšší spolehlivost spojení hodila kvůli práci. Je příjemnější mít pomalejší ráno a začít pak pracovat už cestou ve vlaku, a nebo večer cestou z kanceláře a být dřív doma, když zrovna člověk nemá home office. Pro hodně věcí je pár minut offline samozřejmě v pohodě, ale mívám v ty doby konferenční hovory a tam ty výpadky jsou nepříjemné. A nemluvím o nějakých řídce osídlených oblastech, ale o místech 15 - 25 minut za Prahou na jednom z nejfrekventovanějších koridorů kde projíždí denně desítky tisíc lidí.