Články
Zprávičky
Fórum
Podpořte Root
Školení
Galerie
Blogy
Knihy
Jak na Linux
Zdroják
Hledat
Root.cz
»
Databáze
»
IBM vydáva Informix beta
Názory k článku
IBM vydáva Informix beta
Zasílat nově přidané názory e-mailem
Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
17. 2. 2007 23:25
mys elf
(neregistrovaný)
Nevi nekdo, jestli je mozne si stahnout a hrat si s DB2 a Informixem tak, jak to je mozne treba s Oracle?
Zobrazit celé vlákno
Skok na další nový názor. K navigaci lze použít i klávesy N pro následující a P pro předchozí nový názor
18. 2. 2007 19:22
anonymní
http://www-306.ibm.com/software/data/db2/express/
O informixe neviem.
Zobrazit celé vlákno
Skok na další nový názor. K navigaci lze použít i klávesy N pro následující a P pro předchozí nový názor
18. 2. 2007 23:31
mys elf
(neregistrovaný)
Diky, DB2 jsem vcera stahnul. Co se tyce informixu, nasel jsem jenom nejake 90 denni demo, coz neni uplne to, co by se mi hodilo.
Zobrazit celé vlákno
Zasílat nově přidané názory e-mailem