Názory k článku
Intel XeSS 3 SDK je na GitHubu, bohužel stále jen binárka pro Windows

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 3. 2026 10:33

    peci1
    Stříbrný podporovatel

    Ja nevim, na co si stezujete. Je to na githubu, tak je to open source - alespon tak to vidi i NVidia. A ze jsou v tom repu binarky? No a, zdrojaky stejne zajimaji jen par nerdu...