Odpovídáte na názor k článku Jak otrávit trénovací data pro AI? Technologičtí novináři pojídající hot dogy vědí své. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.
Ah, to je tedy hezky priklad blaboleni. Zkusil jsem se ptat chatgpt (bez prihlaseni) a o setkani mi vyhodila jen korektni informace (zkusil jsem se ptat abych nenavadel).
Zkusil jsem taky do chatgpt dat tvuj text, aby dohledala fakticke chyby, a moc pekne to opravila.
Pak jsem se zkusil do chatgpt prihlasit, opet se zeptat na setkani prezidentu a sice AI trefila rok, ale ne podstatu setkani. A opet - kdyz jsem pozadal o kontrolu predchozi odpovedi, tak vsechno opravila spravne.
Pak jsem zkusil AI Consensus, se kterym jsem mel opravdu vyborne vysledky s vedeckymi publikacemi, a uplne pohorel. Asi neni delany na novinarske clanky.
Kdyz jsem zadal Chatgpt o kontrolu udaju, tak bylo videt ze odpoved trva mnohem dele a problikne zprava ze prohledava web.
Kdyz se ptam chatgpt, tak tam obvykle pridavam aby dodal odkazy, overil zdroje apod. a je mozne ze tohle spusti agenty na prohledavani webu a rovnou si opravi odpovedi. To je mozna duvod proc mam s AI vysledky lepsi zkusenosti nez treba mi kolegove. Posledni dobou mi to totiz uz zacalo vrtat hlavou - v diskuzich s kolegy jsem tvrdil ze odpovedi byvaji spravne, kolegove porad ze si AI vymysli kraviny. Mozna je opravdu potreba umet se zeptat. Stejne jako sveho casu bylo potreba umet se zeptat googlu aby clovek dostal to co chce.