Takže to dopadne tak, že Microsoft nadále bude mít jediný alespoň trochu rozumný a relevantní Office balík. No, to je skvělý, parta lidí, co může dát do kupy Office, tak se rozkmotří na nesmyslech.
Microsoft se tiše směje a dál nám všem bude cpát jeho docx a my nebudeme mít jako open-source žádný relevantní Office balík.
Bavil jsem se o tom s kámošem, co studuje právo. Potřebuje otevřít dokument, poslat sdílený link a ostatní přidávají komentáře a vyšívají na něm. Jde toto v nějakém open-source Office balíku? No nejde!
Já věřím, že když se budou všichni v open-source tímto tempem hádat, tak brzy se najde nějaký random, co za pár let pošle do generativní AI request, ať mu něco takového udělá a bude vybavené.
A pak budou všichni křičet, že ne, to nemůžeš napsat za jeden večer pomocí AI agenta!
Směle do toho konfliktu, fandím vám a Microsoft taky, protože mu to děláme až směšně jednoduché.
Bavil jsem se o tom s kámošem, co studuje právo. Potřebuje otevřít dokument, poslat sdílený link a ostatní přidávají komentáře a vyšívají na něm. Jde toto v nějakém open-source Office balíku? No nejde!
Jde. Mám Nextcloud s Collabora Office a nasdílet dokument přes odkaz a pak na něm real time spolupracovat to umí. Stejně tak to AFAIK umí OnlyOffice.
A jde to i v desktopove aplikaci OnlyOffice? Vim, ze to jde ve webove verzi. Mame to nasazene a ... nikdo to nepouziva. Protoze soubory sdilene na ownCloudu otviram primo jako soubory na disku pocitace a tedy v desktopove aplikaci a lozit na ne pres web owncloudu je krajne nepohodlne. Navic ten OnlyOffice online nastroj aktualizuje soubor na owncloudu az v momente, kdy ten soubor prestanou vsichni ucastnici editovat. Takze soubor smele 3 lidi edituji pres web a 4. se divi, ze kdyz soubor otevre "z disku", tak nevidi zadne zmeny.
Proste dela to to, co by clovek chtel, ale zcela nepouzitelnym zpusobem.
Nicméně pokud se nepletu, tak vámi popisovaný scénář (např. 3 uživatelé upravují dokument přes M365 Office a čtvrtý uživatel by jej chtěl editovat skrze desktop verzi MS Office) by nefungoval ani v připadě MS prostředí. Čtvrtý uživatel musí použit Microsoft 365 Desktop Applications.
V případě open-source nástrojů je nutné použít Collabora Online, Cloud Storage Backend (např. Nextcloud nebo oCIS) a pak Collabora Office Desktop.
Jo, ty máš Nextcloud, no takže na to, aby to fungovalo, potřebuješ ještě něco. Jenže on ani nikdo jiný kromě nás pár nebude instalovat server, nebude si zřizovat public IP a skákat okolo toho.
Lidi si chtějí stáhnout Office, přihlásit účtem, otevřít dokument a pak jen kliknout na sdílet a poslat odkaz.
To je přesně to, o čem se tady bavím. Naprosté odtržení od reality, co chce naprosto běžný uživatel.
No a proto Microsoft stále může všem cpát své produkty, protože konkurence v open-source je irelevantní.
A jak byste si to bez cloudového prostředí nebo serveru nebo aspoň dokumentu vystrčeného do internetu na veřejné IP představoval? MS tu cloudovou infrastrukturu má, to je jeho hlavní výhoda. A jelikož provoz něčeho takového stojí dost peněz, jen málo firem se pohrne do open source řešení proti zaběhnuté konkurenci, která má páky všude od škol po nejvyšší úřady.
Máte pravdu v tom, že rozhádanost a fragmentace open source řešení ničemu nepomůže, ale i kdyby byly Libre Office absolutně jednotné, tak je to pro ně (nebo kohokoliv, kdo by na jejich základě chtěl postavit dokumentovou platformu) dost velké sousto.
Jak? https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/API/WebRTC_API
(To opravdu není není zas až taková věda.)
Úplně nevím, co byste tu chtěl vysvětlovat.
Onlyoffice mají všechny zmíněné možnosti - dá se to provozovat úplně offline, nebo sdílet dokument třeba přes vlastní Own/NextCloud, případně to stejně jako u Office365 koupit předplatné na jejich cloud DocSpace (existuje i free tier, ale má limit 2 GB).
Semi real-time sdílení úprav funguje úplně stejně jak přes desktop editory, tak webové editory (narozdíl třeba od Collabory). Můžu generovat i anonymní odkazy pro jiné uživatele a ten když nemá desktop verzi, otevře se webový editor (jako Google Docs nebo Office Online).
Jinak ta hlavní překážka není v tom, že by to tu nikdo nechápal.. Jeden z největších faktorů je prostě pořád tržní dominance MS a jejich ekosystému.
I kdybyste měl nakrásně 10 funkčních alternativ, tak pokud valná většina lidí z kterými spolupracujete mimo vlastní firmu (což může být třeba pro toho právníka nebo obchodníka důležité) má O365, OneDrive a účet, tak je to pro zmíněnou spolupráci vcelku ložené.
Málokomu z klientů/ext. spolupracovníků se bude chtít řešit něco jiného a dělat v odlišném desktop/web prostředí podle toho s kým zrovna spolupracuje.
A nakonec stejně pak i vy musíte zvládat pracovat se sdílenými dokumenty z O365 (nárazově třeba i Google Docs přes web), což pak zas typicky skončí tak, že si to na práci za ty 3-4 tisíce na rok prostě koupíte.
Takže v tomhle stavu to mimo nějakou uzavřenou pracovní skupinu nemá moc řešení. Pokud nechcete dělat jen s webovou verzí O365 na Linuxu, musíte mít buď Windows nebo MacOS.
Kdo máte zkušenosti s Google Docs a MS Office 365, jak je to u těchto produktů s ochranou informací? Například advokáti, realitní makléři, lékaři či obyčejné občanské spolky a organizace, které pracují se smlouvami, seznami členů, důvěrnými dokumenty a různými citlivými údaji. Je tam nějak zaručeno, že se vložené údaje nebude dále provozovatel služeb zpracovávat, nebo je to právě naopak a uživatel musí souhlasit s předáním vložených informací k dalšímu zpracování? Nemám s tím přímou zkušenost, jen vím, že v některých firmách, kde používají MS O365 to mají nějak ošetřené. Předpokládám, že běžný uživatel, který za službu neplatí penězi za ni platí svými daty. To potom může být důvod, proč raději provozovat vlastní řešení.
Já tohle přímo neřeším, ale vím, že to není úplně přímočaré.
Obě dvě zmíněné služby mají technické prostředky a nástroje, jak vyhovět těm požadavkům. V legislativní rovině je to GDPR v EU (a z toho vyplývající DPA - data protection agreement, smlouva), v USA zas HIPAA (ochrana citlivých dat, je to užší než GDPR, vztahuje se to na zdravotní údaje, zdravotní pojištění, a ta smlouva se pak jmenuje BAA, business association agreement).
Ale jak jste správně zmínil, vyžaduje to mít ty firemní varianty O365 a Google Workspace. U nich se oba zavazují, že nebudou automaticky zpracovávat data. Dál se pak pro tu pracovní skupinu resp. tenant nastavit, že data budou striktně jen v EU datacentrech. Plus samozřejmě další věci, které musí nastavit administrátor, tzn. třeba zakáže nebo omezí anonymní sdílení (aby se daly auditovat přístupy), vynutí autentizaci a ověření s MFA pro určité skupiny atp. Může vynutit zámky pro ext. spolupracovníky na sdílených dokumentech (tzn. jednoduše si je nestáhe, nevytiskne, nezkopíruje na svůj OneDrive/GoogleDrive). Co vím, tak tam jdou udělat i vlastní pravidla, že pokud to v dokumentech detekuje nějaké standardizované patterny s citlivými údaji (čísla dokladů, platebních karet, v Americe zas jejich spec. identifikátory atp.), tak ho to rovnou zamkne resp. aplikuje určitou politiku.. Jdou třeba i externí odkazy chráněné heslem, PINem atd.
MS má i další dostupné nástroje (Pureview Compliance Manager), co to nastavení projedou vůči zvolenému profilu a doporučí, co přenastavit.
U větších zákazníků budou určitě dedikovaní lidé, co tohle řeší. Pro menší firmy pak může dávat smysl to outsourcovat jako službu, pokud s tím sám někdo nestráví dost času (je to asi jako s AWSkem, Azurem atp.) nebo se s tím jako admin už předtím někdo nepotkal.
Další a spojený aspekt je pak samozřejmě i školení uživatelů o používání a nějakých pravidlech i třeba jak nakládat s dokumenty.. všechny tyhle nástroje a opatření pro vyhovění GDPR, ať už na velkém cloudu nebo třeba nějakém vlastním řešení, končí v momentě, kdy si ty dokumenty s citlivými údaji nějaký pověřený uživatel začne bezelstně přeposílat nešifrované mailem, sdílet jak ho napadne.. :)
Z mé zkušenosti se u většiny sdílených dokumentů očekávají od uživatelů jednoduché úkony typu zapiš pár čísel do buněk nebo přidej pár komentářů k textu a je jim vcelku jedno, jestli to udělají v Office 365 nebo v Google Docs nebo by to dělali v LibreOffice Online, pokud by se po nich nechtělo přihlášení k účtu. Klidně by to mohla být odlehčená verze se základními funkcemi, ale aby zachovala kompatibilitu s formátem ODT/ODS. Tj. v desktopové verzi vytvořím, nasdílím, nechám provést společné úpravy a pro případné další rafinované úpravy si zase stáhnu.
A mozno, ze tiez nemusite. Stadovitost ludi je tu hlavny problem. Rovnako je to s fejsbukom. Vsetci nan nadavaju, ale kedze je tam "kazdy" nemozu predsa odist inam. Mam taku "uchylku", ze ked najdem lepsiu alternativu, staru opustam prakticky medzi prvymi a edukujem o nej svoje okolie. Viackrat sa mi stalo, ze to dopadlo casom tak, ze sa nova alternativa ujala aj v mainstreame. Ale bez odvaznych pionierov nemozeme ocakavat pozitivnu zmenu.
Co? To ze to funguje u microsoftu ale znamena ze mas ucet u microsoftu, a jedes na jejich serveru. Collabora taky nabizi vyuzivat jejich server. Only office to same. A jine firmy taky tak funguji. Zadny vlastni server nemusis provozovat, jen musis vyuzit jejich webovou sluzbu, stejne jako u microsoftu.
napr:
https://www.collaboraonline.com/collabora-online/
A tady se to láme. Penetrace windows v lokálních instalacích versus jiný office nahrává právě Microsoftu, který účet dal povinně. Minority uživatelů windows bez MS účtu pak už nehrají roli a cloud to celé jen zastřešuje. U jiného office tedy najednou řešite heterogenní prostředí OS jako překážku, zatímco u MSO už moc ne, i když OS není přímo Windows. Ve výsledku nerozhoduje tedy přímo OS ani Office původ, ale rozloha aktivních MS účtů :-)
vies dat odhad kolko percent zo vsetkych uzivatelov roznych officov potrebuje tu funkcionalitu, ze mozu online viaceri upravovat jeden dokument?
v pripade domacich uzivatelov to budu velmi nizke jednotky percent
v pripade firemnych to bude viac, ale pochybujem, ze by to boli vyrazne desiatky percent co to naozaj potrebuju
Používají to různé skupiny lidí a spolky, když něco organizují a řeší ase, kdo co obstará nebo kdo se zúčastní apod.
I když bych řekl, že v tomto přavažují Google Docs. Google účet má ještě víc lidí, než MS účet - ten na Windows můžete obejít, Google v telefonu mnohem hůř a dá vám 15GB free, což stačí na hodně věcí, zatímco 5GB od MS nebo Applu nestačí skoro na nic.