Včera 8:21
vitex se svým kamarádem claudem , dobra prace hoši, bude to pouzitelne pro automatizaci v headless modu nebo po tom chci moc? :D
Včera 10:21
Playwright třeba?
Včera 13:06
Jářku ty se ptáš jakobys neuměl napsat issue čéče :D
Ale vážně: co bys tak jako chtěl aby to dělalo (z toho co to ještě neumí) ?
či jsi sem jenom plácnul první věc co tě napadla a ani jsi nepožádal agenta aby se za tebe zamyslel a napsal ti co si o tom všem máš myslet ? ;)=~