Stále se však například odkazy z Outlooku nebo Teamsu otevírají v Edge nezávisle na volbě výchozího prohlížeče.
Možná tak když je přítomen tučňák sabotér :D (dělám si srandu)
Outlook i Teams normálně respektují nastavení výchozího prohlížeče - mám takhle Firefox a všechny odkazy z obou aplikací se otevírají v něm.